Váš nákupný košík je prázdny!

Bayern Mníchov Lewandowski nedokázal vstúpiť do zoznamu Ligy maj

Bayern tím najlepší strelec Lewandowski nepodarilo vstúpiť hosť Celtics Champions League zoznam, pod predpokladom zranenia Muller, kto môže Bayern pred poplatku formácie?
 
Bayern družstvo v súčasnej dobe v oslabení, Muller, Franck Ribéry neboli schopní hrať, zatiaľ čo iný centrum pre mládež Wei Lite nie je Liga majstrov kvalifikácia, v tomto prípade, ktorý je hrkajúce v cieli pre Bayern? Robben prvý prihlásil: "To, čo som vždy ťažké lacne kopacky hrať centra, jeho prvá kariéra dokončenie show je v stredovej polohe, ale ktorý je zároveň tréner usporiadanie nepredvídateľné nemáme veľmi na výber, len málo ľudí môže hrať stred .. Počkajme a uvidíme. "
 
Bayern mládež teenager teplé Ziha Merle povedal: "Nevedel som, že vstúpil do súťažnej tím včera, dúfam Bundesliga debut z lavičky na dokončenie prvý koncert." Jimi Xi povedal: "Ja neviem, kto bude hrať jeden vpred, ak tréner nechaj ma ísť do tejto polohy, som pripravený. ak je hra Robben centrum, potom by sme nemali používať často prejsť. "Jimi Xi môže poľa ľubovoľnej polohe hit, ale tam bol útok Pozícia Kimiho sa zatiaľ nepokúsila, neviem, či je vtipný alebo vážny.
 
Boj z Celtics, s najväčšou pravdepodobnosťou vypúšťané Heynckes alebo 4231, aj keď len usporiadať jednu šípku, potom môže prechádzať a natáčanie J Lo a Robben bol Bayern voľba. Vzhľadom k tomu, že majú svoje vlastné charakteristiky v oblasti, Robben cut vnútri sa vyznačuje vysokou rýchlosťou, a schopnosti pre loptu J Lo neusiloval, jeden z nich bude umiestnená v stredovej najlacnejšie kopačky polohe, bude poskytovať silnú podporu pre dve krídla, Jediná nevýhoda je, Qiangdian a vplyv obmedzený.