Váš nákupný košík je prázdny!

Chelsea opustil Juventus všeobecný útočné Tottenham

Aj keď posledné sezóne, Chelsea získal titul Premier League, ale tréner Conti viem, že jeden z družstva je krátka doska poloha krídla. Preto potom, čo sa otvorí okno leto prevod, taliansky kouč bude neustále snažiť kúpiť Juventus obranca Sandro, ale Serie A nadradenosť predražené, čo má za následok transakcie potratu. V súčasnej dobe nový korisť Conti uzamknutý v prestupového okna - Danny - Ross.
 
"Nie," povedal Chelsea ponúkne £ 4,000 kúpiť Tottenham obranca Ross. 27 ročný Ross funkčné neúspechom, Chelsea Anglicko medzinárodnej chce úspešné zavedenie obtiažnosti nie je malý. Po prvé, Ross bol tiež terčom Manchester United podpisania, Chelsea je povinný byť niektoré nákupy s Red Devils na prestupovom trhu. Po druhé, pustiť Kyle - po Walker, Tottenham Will Ross je ochotný predať dohoda môže byť opäť ukončený odpor.
 
Ross zranenie kolena v januári tohto roku, podrobil sa operácii v Anglicku v priebehu mája, je stále mimo hru s zranenia, ale je pravdepodobné, že k návratu zo zranenia na konci tohto mesiaca. Preto Rose nemal chýbať príliš veľa Premier League hry.