Váš nákupný košík je prázdny!

Expozícia Wolfsburgu prenajala červené armádne šrotové drevo dop

V súčasnej dobe sa hrá v belgickom útočníkovi Orije v premierskom obraze Liverpool, pravdepodobne bude prenajatý v podobe vstupu do tímu Bundesligy Wolfsburg. Podľa známeho novinára Paul - Joyce povedal, že útočník je poplatok za nájom 600 miliónov libier, zatiaľ čo Wolfsburg bude plne zodpovedný za mzdu v nájomnom období platu.
 
Vzhľadom k tomu, Klopp prevzal Liverpool, Ao lejú nikdy nebol schopný získať absolútnu východiskovú pozíciu pred Červenou armádou v lete budúceho roka, aby nedošlo k ujsť Svetový pohár v Rusku menom belgického národného tímu možnosť viesť kampaň, to štrajkujúci nádej na zmenu v novej sezóne, Aby ste získali viac času na hranie. Liverpool tréner Klopp je stále veľmi oceňujem Ao lejú, ale Nemec lacne kopacky "troska strýko" neposkytuje hlavný kvalifikácia k nemu, takže Červená armáda tiež dúfa, že bude krátkodobý prenájom, ale iba "dať mu nový majiteľ zaväzuje hlavný umiestnenie."
"Liverpool Echo" uviedlo, že vrátane Marseille, Leverkusen, Bremen, Wolfsburgu, vrátane viac ako francúzskeho tímu Bundesligy, sa zaujíma o zavedenie Origen, ale teraz sa zdá, že Wall Vesburg v belgickej útočnej bitke na "vedúcej pozícii", tímový tréner Andreas - Joan Kerr je ochotný poskytnúť Origenovi stabilný hrací čas. V skutočnosti, Newcastle United, Tottenham Hotspur a ďalšie tímy Premier League tiež hľadajú Orijie, ale Liverpool je viac naklonený poslať do zahraničia hrať.
 
Pred 2 rokmi, Origen z francúzskeho tímu Lille vstúpil do Liverpoolu, on v 77 hrách pre červenú armádu strelil 21 gólov. Hoci Origen vyrastal v skorých ranných hodinách, ale teraz sa objavil v Liverpoole a stále sa v lete umiestnil na mladého muža Dominiqua - Suolankeho, určite túto situáciu neprijme. A pokiaľ ide o meno Oriegi, Wolfsburg športový riaditeľ Oluf - Leibei povedal: "Sme pohybujúce sa na trhu hľadá gól hráčov, všetky práce na ciel je nechať Wo Wolfsburg detské kopačky sa stal silnejším. "Zdá sa, že Wolfsburg skutočne považoval Oriciho ​​za" skutočný život ".