Váš nákupný košík je prázdny!

Heinx znovu použije Mullera

Lauren hrdinka sa vrátila k tréningu Bayern, Mueller na jar prišiel, v Ancelotti mužov, Muller špatný výkon, ale Heinkes prišiel, Mueller bude veľké nádeje. V oblasti výcviku sa Muller usmeje.
 
Celú dobu je Muller Bayernovým eso hráčom, ale v sezóne v mužstve Ancelotti, Muller dokonca stratil hlavnú pozíciu. Bundesliga, Muller hral 6krát, len skóroval chudobnou 1 loptu. Ligu majstrov dvoch lacne kopacky kolov skupinovej scény, Muller nehral publikum, nešiel. V tejto sezóne, Muller v Ancelotti muži pod výkonom hrozné.
 
Avšak, Muller sa zameral na Ancelotti, stratil hlavné postavenie nemeckej medzinárodnej je veľmi nešťastný. Ale Ancelotti tiež zasiahne Mullera, "tím bude musieť otočiť, Muller musí prijať, hráči niekedy začínajú a niekedy sedia na lavičke." Nakoniec, Bayern v Ligy majstrov po porážke do Paríža, Cherotti vystúpia z triedy. "Je isté, že niektorí hráči budú cítiť nespokojný a šokovaný, stratený do Paríža, bude sklamaný a nespokojný."
 
Teraz sa Heinkes ujal úradu, Muller sa zdá, že našiel jar, "Bild" hlásil, že Heinkes po návrate Mullera veľmi vážne, tréner a dokonca nájsť Mueller hovoriť, bude v hre na Mu Viac voľného miesta. Pre dôveru bol Muller veľmi šťastný: "Teraz som trénoval dvakrát a cítil sa dobre.
 
Samozrejme, že Heinkes môže nakoniec zahrať Ancelottiho, ale aj pozrieť sa na vystúpenie Muellera, napokon Muller v tejto sezóne získal príležitosť sa objaviť, ale neukázal dobrý stav, Bayern hviezdy sa zhromaždili, nikto nemôže Zabezpečiť hlavnú silu. A Heinkesi kopačky na predaj na návrat na opätovné použitie Muellera na jednej strane chcel uvoľniť pozitívny signál a dúfam, že aktivuje Muellera.
 
Muller, 28-ročný, je Bayern jednostranne kultivovaný hviezda, v histórii celkovej útočníka Bundesligy, Muller vstúpil do prvej desiatky Počas uplynulého obdobia letného prestupového obdobia sa Manchester United, Real Madrid a ďalší veľkí obaja pozerajú na neho, v lete 2015, keď je Manchester United kótovaný na 100 miliónov eur, Mueller takmer odišiel. V súčasnosti Muller a Bayern zmluva do roku 2021.