Váš nákupný košík je prázdny!

Ozil bol zranený

Ozil Arsenal tento víkend bude Brighton tímová hra, pred zápasom, Gunners boss Arsene Wenger je tiež rozhovor s novinármi, povedal, že čata pre zranenie kolena bude chýbať nedeľný zápas , A Coase Chelsea môže hrať je neznámy. Súčasne Wenger tiež Walcott je posledné obdobie vynikajúce ocenenie hrať, britské médiá, že v budúcnosti, malý tiger dostane viac času.
Ozil potom, čo chýba pre zranenie kolena v prvom kole PMEK a Premiership hry proti Chelsea, aj keď v poslednom kole hry proti West Brom hre Ozil získal osem minút hracej doby, ale v tréningu tento týždeň Vo Ozil je zranenie stále nie je úplne obnovená na zdravie. A Wenger v rozhovore tiež jasne uviedol, že Ozil sa nemôže zúčastniť zápasu v nedeľu proti Brightonu Daytonovi.
 
Okrem toho Wenger tiež hovoril Koscielny otázku: "Koscielny môže hrať stále neznámy, jeho Achillovej šľachy zranenia, sa podrobí lekárskemu vyšetreniu na zistenie, či sa hra bude hrať v prednej kopačky na predaj časti Currahee. Nats má tiež malé zranenia, ale môže hrať. "
 
Walcott po vojne v tejto sezóne bol tím je lavička, ale v týždni hry, ale je to malý tiger skóroval dvakrát, zatiaľ čo dobrý stav Walcott tiež vyhral Wengerovo veľké ocenenie.
 
Wenger povedal: "Konkurencia je neľútostná prednej polovici ihriska, máme Sanchez, Walcott, mám dôveru v Walcott, hral v bitke Borisov vynikajúca hra pre fanúšikov a médiá mala plodné. Kurt má nejakú kritiku, ale to neovplyvní moje hodnotenie o ňom, po tom, čo hra je niekoľko rôznych zvukov je normálne, som na to zvykol.
 
"Bitka Borisov, keď Walcott by mal byť schopný vstúpiť do viacerých tímov, ale Walcott cieľom výhoda, bol strelec, má ešte dva zápasy v troch šanciach., Keď lopta keď tím hral dobre, dostal štrajkujúci bude viac príležitostí, Walcott sa pohybuje lacne kopacky dobre, vedel, čo sa tam, kde sú najviac ohrozené. mnohí z nášho tímu na vysokej úrovni útočníkovi, ale dám Stávkari majú dosť času na hranie.
 
Britské médiá, "Daily Mail", ktorý pri pohľade z poznámok Wengera v budúcnosti Walcott dostane viac hracej doby.