Váš nákupný košík je prázdny!

Real Madrid 2-1 vyhral vo Florencii

Bernabeu pohár, Real Madrid doma proti Florencii, celá hra, Florencia prevzal vedenie, nasleduje Mayoral a C Luo prestávke, posledný Real Madrid 2-1 výhra, vyhral Bernabeu pohár.

Real Madrid Bernabeu Cup je tradičný turnaj, plný názov "Santiago Bernabeu Cup", vo cti bývalého prezidenta Real Madrid Santiago Bernabeu ako také, každoročné podujatie od kopačky roku 1979. Real Madrid a Florencia hra, je pripomínať dva tímy vo finále Ligy majstrov 60 rokov. 30. mája 1957 sa mesto Bernabeu Real Madrid spolieha na cieľ Di Stefana a Hunta, víťazstvo 2: 0 nad Florenciou.

Štartová línia, ligový pohár zákaz 5 hier C Luo začína a Maraore partner útočník, posledné kolo červenej Ramos sedí na chrbte. Florencia strana. Len sa pripojil k malým Simone a Chiès ako dvojité šípky, stredopoliar Badley a Verett kopačky na predaj všetky vystúpenia.

Po štarte hry sa najprv prelomiť patovú situáciu je Florence, 4 minúty, ale rýchlo prenášať veľké mimo pokutového územia, ale Wei Lei Shi Leng Jian náhlej Tottenham ľavá noha pred pokutovým územím, brankár Casilla priama viditeľnosť je blokovaný, sieťová Musongpiqiu. 0-1 Real Madrid za sebou.

Real Madrid pripustil rýchlo vyrovnáva, 7 minút, C Luo odišiel potom, čo malý uhol hit dvere do obmedzeného priestoru, loptu bod nastane po prehratí k telu, neoznačený Malayueer ľahko trafiť prázdnu uspel, 1 -1.

Ak chcete spájať skóre za Real Madrid morálkou, po ktorej nasleduje hlavička Nacho a Marrakechove vonkajšie zúrivé sú takmer zlomené. 33 minút, C Luo odišiel, aby sa zlomil na spodnom riadku po rezu, potom pravú nohu zúrivý, loptu priamo do ďalekého rohu. 2-1, vedenie Real Madrid. Na polčasu viedol Real Madrid 2-1.

Po začiatku druhej polovice hry Zinedine Zidane nahradil svojho syna Luka Ramosa, Florencia je tiež veľkou náhradou. Z dôvodu povahy hry oba tímy spomalili rytmus. 76 minút, Basquez detské kopačky pred padom vystrelil vyššie.

82 minút, na okraji islamu dlho strelil brankára zachránil, na ľavej strane C Luo burst, loptu na ľavej strane post. 87 minút, na vrchole cesty na konci lopty späť do trojuholníka, obmedzené oblasti Bell ľavej nohy strieľal, loptičku vyššie.

Koniec celej hry, Real Madrid domáce 2-1 víťazstvo nad súpermi, vyhral Bernabeu pohár.