Váš nákupný košík je prázdny!

Real Madrid bol napadnutý Barcelonou

Barcelonská liga začne mať šancu na 5, Real Madrid je 2 víťazstvá a 2 remízy a 1 stratu za Barcelona 7 bodov. Mnoho spoločností v oblasti hazardných hier opätovne upravilo výherné ligy, Barcelona prekonalo Real Madrid, aby sa v tejto sezóne stali najväčšími favoritmi, Real Madrid padol na druhú.
Známy herné spoločnosť pred koncom sezóny začal šanca na výhru La Liga Tím Real Madrid stratil 1,72 1, 1 Barcelona stratila 2,20, dnes je to 1 Barcelona stratila 1,50, Real Madrid stratil 2,72: 1. Barcelona šanca vyhrať preteky odštartoval dnes bývalí Real Madrid šanca na výhru je ešte nižšia, môžete kopačky získať viac optimisticky názvom španielskej ligy v tejto sezóne, Real Madrid a Barcelona nemá malú medzeru.
 
A ďalší známy herné spoločnosť sa na začiatku sezóny z víťazstva šanca pre Real Madrid stratil 1,70 1, 1 Barcelona stratil 2.25, je teraz až do prvého Barca víťazstvo, 1 stratil 1,61, Real Madrid stratil 2,37 až 1 výhru , Barcelona teraz vyhrá kurzy výrazne nižšie ako v sezóne pred začiatkom šampionátu Real Madrid.
 
Hoci Real Madrid tím v histórii predchádzajúcich dvoch lige začína tri hry doma víťazného konca len vyhral prvú šesť, ale bookmakeri myslia to najhoršie výkonnosť v tejto sezóne, Real Madrid tiež finalista, aj keď La Liga križoval až päť stupňov tak zlé, ale šanca na treťom mieste Bit je stále Atletico Madrid, štvrtý je stále Sevilla a rozdiel medzi Real Madrid a Barcelona predaj kopačiek je veľmi veľký.